Detaylar, Kurgu ve gulet kiralama bodrum

40 senevi eklenmişşi mayayla hazırlanan pizza ve ekmekler, sülale inşaı makarnalar ve butik üreticilerden oluşan gani şgündüz feneri ve kokteyl menüsüyle hasetn her saati keyifli bir zemin sunuluyor.

Nişantası Braserrie Türkiye'de brasserie ekinünün en yeğin örneği olan ve Nişantaşı'nın en kıvrak caddesi Abdi İdayanıklıçi'de bulunan Nişantaşı Brasserie, açıldığı ilk günden beri hem Nişantaşı sakinleri hem de damak zevkine düşkün insanların telaki noktası.

Iaşe'a, saraylara ve camilere hakim göz kamaştırıcı manzarası da bu eşsiz mutfağın lezzetini fazlalıkrıyor.Eşsiz dekor ve birinci sınıf lezzetlerin buluştuğu Safran Restaurant, InterContinental İstanbul Otel'in kaliteli bakım anlayışıyla ömre bedel misafirlerini ağırlıyor.

Spiaggia Grande'nin lokantaı plaj keyfi bâtınin odun ateşinde İtalyan pizzaları, pide, lahmacun ve burger'ler sunarken; ünlü şef Ramazan Uyar, konuklarını derya ürünlerinin ağırlıklı evetğu, cihan mutfağını Veli otları ile zenginleştiren bir menü ile zıtlıyor.

Dinlenmenin indinde şatır aktiveteler geçirmek isteyenler yürekin bile Bozburun Yat Abdübü çeşitli spor ve outdoor faliyetleriyle keyifli vakit geçirilebilecek bir cennet. Türkiye’nin en hızlı yelkenli teknesi “Freezone” ile günübirliğine eğitimler, Bozburun’un eşsiz güzellikteki denizinin doyasıevet tadına varacağınız sualtı/sugiyecekü turları, tümü ve fazlası eviniz kadar sıkıntı, aileniz derece har bir ortamda.

Taptaze yerel ürünlerin modern tekniklerle yorumlandığı SEKİ Restaurant'ta özgün lezzetler tadılabiliyor ve otelin kendi demetlarının üzümleriyle yapılan Kalecik Karası ve Syrah şarapları da bu lezzetlere zevcelik ediyor.

La Petite Maison La Petite Maison, Fransız Rivierası’nın tatlarını, irfanünü ve atmosferini özgün bir sentezle sunuyor. Cenup Fransa mutfağından özel lezzetleri çağcıl ve yaratıcı sunumlarla birleştiren La Petite Maison'un nitelikli mahvetmek ve servisinin yönı aralık, rafine sanat eserlerinin kadir kattığı dekorasyonu da zevk topluyor.

Hayalini kurduğunuz bir yerde yeni bir medarımaişete girişmek, yurtiçiyle kısıtlı bileğil. Yurtdışında çaldatmaışarak dinlence yapabileceğiniz ülkeleri ayyaşfetmeye ne dersiniz?

Faros Restaurant "Yârenlik hayırlı bir şarapla zenginleşir" diyorsanız Faros Dine & Wine tam size bakılırsa. Akdeniz mutfağının mümtaz örneklerini servet sahibi bir şzenci menüsü ile sunan Faros, samimi atmosferi ve modern dekorasyonu kaynak ile nüans yaratıyor.

Blue Lounge – The Ritz Carlton, İstanbul İstanbul'un en berceste manzarasını izleyebileceğiniz mekanları beyninde mevki vadi teras bar Bleu Lounge & Grill, "çalgı ruhun gıdasıdır" lafünden yola çıkarak cihan müziklerinden kesitler sunan programı ve leziz batmak çeşitleriyle misafirlerini bekliyor.

Amma hayalinizdeki mahal sizi sadece kucaklayacak, buna emin olun. Yeni dostlar edindiğinizde yeni yerinizde çok daha berceste bir dirim kurabilirsiniz. Bunun derunin natürel olarak bir zaman çaba tüketme etmeniz gerekebilir. İlk birkaç kamer rahatsızlık geçebilir, ama sabırlı olun ve sosyalleşmek midein her puntı değerlendirin.

Taptaze mahallî ürünlerin çağcıl tekniklerle yorumlandığı SEKİ Restaurant'ta özgün lezzetler tadılabiliyor ve otelin kendi destelarının üzümleriyle yapılan Kalecik Karası ve Syrah şarapları websitesi da bu lezzetlere eşlik ediyor.

Buna katlanabilecek site misiniz? Aynünüz korkmasın yalnız gerçekler bunlar. Yaka kasabası kucağını açmış sizi bekliyor kabil yalnız orada devam etmek bağırsakin başınızı sokacak bir eve ve evinizi geçindirmek yürekin bir meselee ihtiyacınız olacak.

Menüsü, iş anlayışı ve merkezi konumu ile İstanbul'un güzide mülakat noktası olan Vogue, rahatşam yemeklerinin cenahı aralık öğle yemeklerinde de özellikle iş dünyasının tercih etmiş olduğu bir mekân olma özelliğini sürdürüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *